Płótno z moją mapą myśli.

Dziś wracam do Was płótno z moją mapą myśli. Płótno utrzymane w bałaganiarskim stylu, wykonane techniką mixed media powstało jako inspiracja DT dla RetroKraftShop.pl

Do jego stworzenia użyłam odlewów i metalowych ozdób. Ostatnio bardzo lubię eksperymentować i pracować z różnymi produktami. Dziś użyłam wosków od Finnabair i fluidów od DecoArt.

Hi!!! Today, I’m coming back to you with my mind map. I created the canvas in a messy style, I made with the mixed media technique.

I used moulds and metal embellishments. Last I really like to experiment and I worked with different products. Today I used Waxes from Finnabair and Fluids from DecoArt.

Naprawdę lubię używać pasty modelującej do stworzenia tekstury. Dodałam kulek i pokryłam je gessem białym. Wtedy są gotowe na przyjęcie wszystkich farb i wosków.

I really like using modeling paste to create a little bit of texture. I added 3D balls and I covered them of White Gesso to get them ready for all the paints and waxes.

Tło stworzyłam przy użyciu bardzo napigmentowanych fluidów od DecoArt a szczegółów zostały podkreślone woskami od Finnabair.

I created the background using the very pigmented with fluids from Deco Art and details was greatly emphasized with Waxes from Finnabair.

A teraz chciałabym zaprosić Cię do obejrzenia mojego tutorialu.

And now I’d like to invite you to watch my step by step video tutorial.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *