Pudełko mixed media

 

Wakacyjne szaleństwa z  mixed media to coś co lubię najbardziej. Więcej czasu na mazanie paluchami i eksperymentowania.

Ciekawa jestem, jak tam Wasze wakacyjne szaleństwa?

Niebawem koniec wakacji, uwiecznione wspomnienia zostaną wklejone do albumów a zdjęcia, które pozostaną … ciekawa jestem, jak przechowujecie swoje zdjęcia i pamiątki z wakacji.

Moje zdjęcia przeważnie chowane były w skrzynce, jednak przewracanie sterty zdjęć bywa męczące, dlatego w tym roku postawiłam na pudełko z przegródkami.  W tym roku rozdzielę zdjęcia na te do prac i do użytku prywatnego.

Do stworzenie projektu użyłam mediów od Daily Art. Myślę, że idealnie nadają się do technik mixed media. Oczywiście nie mogło zabraknąć produktów od Finnabair, również matowych z serii Impasto Paint.

Coraz częściej sięgam po matowe farby akrylowe, jest to dla mnie nowość, zresztą sama  kolorystyka znacznie różni się od dotychczasowej, bosz żółty! Nigdy! hihi , a jednak!

Jak szaleć to szaleć….

Idealnym akcentem w projekcie są tekturki, które nadają  i podkreślają przekaz pracy. W tym projekcie pokusiłam się o plaster miodu od filifgranki.pl i niezwykły napis od Artistiko.pl.

Metalowe elementy od RetroKraftShop.pl zawsze wzbogacają projekt, a kwiatki to idealny zapychać kompozycji, oczywiście …. praca staje się bardziej kobieca i romantyczna.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.