Wehikuł czasu

Cześć ! Dziś przygotowałam dla Was mój wehikuł czasu… napędzany kopytami konia, trybikami, kolorem i teksturą. Jako miłośniczka warstw, fluidów i wszystkich mediów, które tworzą teksturę nie mogło zabraknąć ich w moim projekcie.

Pasta modelująca, pasta drobnoziarnista, śnieg i fluidy, żel medium, gesso białe i czarne to media po które najczęściej sięgam. I nie wyobrażam sobie mixed media bez nich. Do uzyskania efektu patyny i rdzy użyłam fluidów: Antiquing Cream – Patina Green i Quinacridone Gold

Do efektu mchu: pasty śniegowej i farb akrylowych w kolorze zielonym A do efektu mchu: pasty śniegowej i farb akrylowych w kolorze zielonym Do przełamania kolorystyki użyłam mojego ulubionego koloru Phthalo Turquoise i Interference Turquoise.

Zastanawialiście się nad możliwościami fluidów?

Fluidy z DecoArt to niezwykle mocno napigmentowane preparaty. Można malować nimi bezpośrednio, mieszać je z wodą, pastami modelującymi, strukturalnymi, crackle, żel medium oraz lakierem. Kolory pięknie się mieszają i po wyschnięciu mają matowe lub lśniące wykończenie. Odporne są na światłom i po wyschnięciu są permanentne. Niektóre są opalizujące a inne metaliczne lub matowe. Ponadto cała linia Antiquind Cream pozwala na uzyskanie cudnych efektów, typu rdza, patyna, mech, czy beton.

Tags from the story
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.