Szafka na farby / Shelf for paints for RetroKraftShop

Witajcie retro maniacy! Dziś mam dla Was alterowane pudełko, które obecnie jest półeczką na moje farby i woski. W surowym i naturalistycznym klimacie. Muszę Wam powiedzieć, że mech uzależnia. Sama myśl o nim jest niezwykle inspirująca , a on sam jest po prosty niezwykły. Welcome retro maniacs! Today, I have an altered box for you, which is now the shelf for my paints and waxes. It is in raw and naturalistic climate. I have to tell you, that a moss is amazing!!! The thought itself about moss, inspires me.

 

Początkowo chciałam iść w matowe wykończenie. Użyłam Farb akrylowych matowych kolor turkus i zieleń oraz pastę drobnoziarnistą . Zmieszałam wszystko i na koniec wyszedł mi efekt patyny. At the beginning I wanted to go in a matte finish. I used acrylic matte paints in colours: turquoise and green and I add fine grains paste. I mixed everything up and at the end I got the patina effect.t.

Na Heavy Body Gel przykleiłam wszystkie elementy i pokryłam je woskiem. Uwielbiam ich zapach i efekty jakie można uzyskać dzięki nim. On Heavy Body Gel I glued all the elements and I covered all with waxes. I love their smell and the effects they can give. Oczywiście nie zabrakło elementów metalowych od Primy i odlewów z foremki i cudownych szklanych buteleczek. Całość posypałam kuleczkami. Dzięki nim i chrobotkowi zapełniłam kompozycje. Of course I used metal elements from Prima , elements mold and wonderful glass bottles. The balls and moss filled compositions. Ściskam/ Hugs,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.