Nadwrażliwy – art journal dla Stonogi.pl

Cześć nocne marki!!!

Przyszedł czas na uzupełnianie postów i nadrabianie zaległości blogowych. Dziś mam dla Was jedną z moich ulubionych prac, która powstała w ramach DT dla Stonogi.pl Romantycznie i lśniąco. Wszystko przez nowe produkty Daily Art.

Sporadycznie tworzę wpisy art journal. W sumie nie wiem dlaczego …. bardzo lubię wielowarstwowość, poczynając od tła a skończywszy na kompozycji.

W tym wpisie możecie zauważyć wielowarstwowość tła. Kolory aplikowane na siebie, każda z warstw praktycznie wysuszona, aby uniknąć nadmiernego mieszania się kolorów. Większość mgiełek aplikowałam przy pomocy pędzelka i wody. W ten sposób łatwiej kontrolować mi nanoszenie kolorów. Dawno nie tworzyłam przy ich pomocy, tym bardziej z zaciekawieniem wypróbowałam nowinki. Myślę, że zdjęcia pracy przekonają Was o ich jakości i obłędnych kolorach!!!

Przeźroczysta farba pękająca o konsystencji żelu skradła moje serce. Można ją suszyć. Najlepiej aplikować ją szpachelką. Dawno nie widziałam tak ślicznych pęknięć. Jestem bardzo wybredna, jeśli chodzi o media do spękań. Mam całą kolekcję nieużytków, które kurzą się, bo w moim odczuciu pęknięć nie robią. Mogę Was zapewnić, że jedno fazowy preparat Daily Art jest rewelacyjny!!!

Przezroczysty i błyszczący po wyschnięciu. Praca bez brokaciku w okresie świąt … to nie możliwe !!! Koniecznie zajrzyjcie do sklepu- duży wybór kolorystyczny! Oszaleć idzie !!! No własnie hihi teraz pewnie będę jeść brokat łyżeczkami, a co !

Embossing na gorąco, nowe po wielu latach nie używania tej techniki wrócił do łask.  Tym razem z pudrem od Agaterii i stemplami od Finnabair. Idealne połączenie !

Tagi od 7dots i wycinanki hdf od Artistiko pięknie podkreśliły i wzbogaciły wpis.

Udanego weekendu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.