Tell your story – Alterowanie okładki dla Artistiko.

Witajcie kochani !
Dziś przychodzę z kolejnym tutkiem.
Alterowanie okładki może być szybkie, proste i naprawdę niewiele potrzeba, aby osiągnąć fajny efekt.

 

 

Postawiłam na minimalizm w okresie świątecznym. Trudno w nim znaleźć czas na małe przyjemności. Pomyślałam, że notatnik to bardzo uniwersalna rzecz, przyda się każdemu i co ważniejsze, może być idealnym prezentem dla każdego.

A teraz czas na zabawę!!!!

Do zgarnięcia – BOHATER WIECZORU- notatnik

W komentarzu pod postem zostaw info dlaczego właśnie TY powinnaś/eś dostać ten notes!

Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz informacje o zabawie. Z góry wielkie dzięki.

Tags from the story
, , ,

8 komentarzy

  • Powinnam go dostać bo idą święta, byłam srednio grzeczna Wiec nie liczę na św Mikołaja czy gwiazdora… ostatnia nadzieja o tu 😇😇😇😇😇😇

  • Karolina, bardzo lubię Twoje prace, są piękne, niewymuszone, wyczuwam w nich nutkę melancholii, ostatnio mi bliskiej, choć może to bardziej za sprawą tej melodii powtarzającej się w tle w Twoich filmikach, słucham od dwóch dni, robiąc np. odlewy i elementy 3 d na kartkę z kleju na gorąco (okaże się, jak to wyjdzie po pomalowaniu) ;-P. Podpatruję u Ciebie, jak robić taki PIĘKNY bałagan na pracy, bo bardzo mi się to podoba, a jakoś zawsze troszkę się boję, żeby nie zepsuć.
    A u mnie jest ostatnio melancholia, bo straciłam mojego ukochanego psa. Ten notes nie wypełni tego wielkiego braku, ale na pewno byłoby to dla mnie miłe, dostać coś scrapowego i to jeszcze oryginalną Pracę Karoliny Bukowskiej. Poza tym głosowałam na Ciebie na Art in Town, trafiłam na ankietę i nie miałam wątpliwości, kogo zaznaczyć. Pozdrawiam Cię serdecznie. Dominika.

  • Dlaczego ja. Hmmm. Może dlatego że deco jest mi znane a mixmedia podziwiam ale jeszcze nie wykonywałam. Może gdy dostane notes zakochać się w tej sztuce.😙
    A i liczę poprostu na szczęśliwy los.
    Pozdrawiam

  • Karolinka…ten notes jest dla mnie? Twojej największej i najwierniejszej fanki Kalinki? Naprawdę? Nareszcie … Hihihihi XD Praca jak zwykle wyjątkowa, magiczna i sensualna…poprostu ANARI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *