Akwarelowa karteczka dla Agaterii

Dziś mój pierwszy gościnny wpis dla Agaterii. To moja pierwsza przygoda w tym wspaniałym zespole i na wstępie bardzo dziękuje za zaproszenie!!! A teraz  zapraszam Was na małe kolorowanie.

Cześć!!!

Na wstępie może się przedstawię.

 Mam na imię Karolina i jestem miłośniczką techniki mixed media i scrapbooking. 365 dni w roku mediuje, a jak nie mediuje to warsztatuje, inspiruje, motywuje. Kim jestem hmm myślę, że kimś, kto podąża swoją drogą, idzie za głosem serca i poznaje mnóstwo wspaniałych kreatywnych dusz. Myślę, że ludzie, którzy mnie i moją małą sztukę poznali najlepiej odpowiedzą – kim jestem. Tak więc zapraszam Was do poznania jej i mnie przez nią.

www.facebook.com/karolinabukowskaarts

 www.youtube.com/channel/UCaEH-LfqZnPzvFwrV5qrWPA

https://www.instagram.com/karolinab.bukowska/?hl=pl

Welcome!!!

My name is Karolina and I am a lover of mixed media and scrapbooking techniques. I do it 365 days a year and if I don’t create it it makes me workshop, inspires, motivates. Who am I hmm? I think that someone is going your the road, follows the voice of the heart and gets to know a lot of great creative souls. I think that the people who got to know me and my little art will answer best – who I am. So I invite you to get to know her and me through her.

www.facebook.com/karolinabukowskaarts

 www.youtube.com/channel/UCaEH-LfqZnPzvFwrV5qrWPA

https://www.instagram.com/karolinab.bukowska/?hl=pl

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na 3 miesięczna podróż w świat Agateryjnych stempli. Co prawda moja twórczość bardziej znana jest pod pojęciem mixed media, ale uwielbiam kolorować stemple!!!!

Today I have the pleasure of inviting you to a 3-month trip to the world of Agaterian stempists. It’s true that my work is better known as mixed media, but I love to colour the stamps!!

Dziś chciałam pokazać Wam kartkę akwarelową. Jestem oczarowana pięknymi stemplami Łucji z misiem. Myślę, że są bardzo uniwersalne i można je dopasować do wielu fantazji.

Today I wanted to show you a watercolors card. I’m charmed beautiful Łukcja whit  bear. I think they are very versatile and can be adapted to many fantasies.

W projekcie użyłam również masek i pasty modelującej od Agaterii. Ciekawa jestem Waszych ulubionych wzorów. Moja decyzja o wzorze masek zawsze wynika z tematu pracy. Myślę, że maski ze wzorami serc są idealnym zestawem z tekturowym napisem. Lubię przenosić te same symbole na różne płaszczyzny. A Ty jaki masz sposób na spójną kompozycję?

In the project I also used masks and modelling paste from the agateria. I am curious about your favourite mask patterns. My decision on the design of masks is always connected with the subject of the work. I think that the masks with heart patterns are perfectly set with cardboard. I like to transfer the same symbols to different layers in the project. And what is your way of creating coherent compositions?

Ściskam/ Hugs

Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.