Kamienica dla Scrapbooking Shop

Dziś mam dla Was kamieniczkę od Skrapińca, która posłużyłam mi jako pierwsza inspiracja dla Scrapbooking Shop.

Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ czeka nas jeszcze więcej brudzenie paluchów, ciapanie, chlapanie, przecieranie, czyli tego wszystkiego co uskrzydla mnie i pozwala kreować świat takim, jakim chciałabym, aby był.
To niezwykła przygoda i mam nadzieje, że będziecie mi w niej towarzyszyć.

Dziś zapraszam Was na projekt altered. Uwielbiam alterować przedmioty. Nadawać im nową funkcjonalność, poprawiać im estetykę i dawać drugie życie – czysta magia!!! I w tej magi bardzo istotne jest, z jakim podłożem będziemy pracować i jakich mediów używać, aby projekt oprócz piękna, był trwały.

W pracy z tekturkami istotne jest, aby nie rozmiękły pod wpływem wody, dlatego wybrałam farby akrylowe, mocno kryjące i bardzo gęste od Finnabair – Impasto Paint. Ich matowe wykończenie ma w sobie czarodziejską głębię, uwielbiam nimi przecierać projekty, dla dopełnienia użyłam odrobinę tekstury Stone Effect Paste i dodałam blasku przy pomocy Art Alchemy – Metallique i Opal Magic.
Uwielbiam pracować na dwu kolorowym kontrastowym tle a farby Art Alchemy – Metallique i Opal Magic idealnie się do tego nadają.

Art Alchemy – Opal Magic całkowicie inaczej wygląda na białym i na ciemnym tle. Pomimo że Art Alchemy – Metallique mają raczej ten sam kolor na innych kolorach, musicie wiedzieć, że jest kilka wyjątków! Oj tak, i jednym z nich jest kolor Emerald Green, który mimo, że jest z serii Metallique, jest niebieski na białym a zielonkawy na czarnym tle. Uwielbiam go i jest moim ulubionym kolorem w całej palecie kolorów od finnabair.
Do upiększenia kompozycji użyłak kilka kwiatków, troszkę koralików i moich ulubionych zapychaczy, czyli gazy i sizalu.


Mam nadzieje, że moja kamieniczka – lampion zainspiruje Was kolorem.

Użyte produkty:
Farba akrylowa Art Alchemy – Pink Blush
Farba akrylowa Impasto – Pitch Black
Farba akrylowa Impasto – Dark Chocolate
Farba akrylowa Impasto – Snow White
Klej introligatorski – Magic
Kwiaty Santorini – Pygos
Kwiaty Havana – Mirana
Art Extravagance Pasty strukturalne z efektem kamienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.